RSS

O blogu

O blogu

„Bogaci inwestują wolne środki w nieruchomości
lub dorobili się na nieruchomościach”

Witaj!!

Na stronach tego bloga znajdziesz bardzo ciekawe informacje o nieruchomościach, które stanowią motyw przewodni dla wszystkich wpisów.

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej o samych nieruchomościach, jako namacalnej inwestycji kapitału, oraz prawach rządzących całym rynkiem nieruchomości – świetnie trafiłeś – czytaj ten blog regularnie.

Postaram się pisać artykuły zrozumiałym dla każdego językiem, tak aby osoba dopiero zaczynająca swoją przygodę z nieruchomościami mogła w pełni cieszyć się jasnym przekazem informacji.

Artykuły stanowią kopalnię wiedzy również dla wytrawnych inwestorów, którzy aktywnie działają na rynku nieruchomości od kilkunastu lat.

Nieruchomości były, są i będą. Można je dzielić, łączyć ale nie można ich rozmnożyć. Są unikalne, wspaniałe, pasjonujące. Poznanie praw rządzących nieruchomościami otworzy Tobie drzwi do wolności finansowej.

Ważne informacje dla czytelników bloga o inwestowaniu w nieruchomości

Informacje zawarte na blogu kamienicznik.wordpress.com mają charakter edukacyjny i nie mogą być rozumiane jako doradztwo inwestycyjne. Decyzje inwestycyjne podjęte w oparciu o te informacje są podejmowane na odpowiedzialność użytkownika. Właściciel bloga dba, by przekazywana wiedza była najwyższej jakości i pochodziła ze sprawdzonych źródeł. Nie może jednak zagwarantować jej kompletności i aktualności w danym momencie. Mogą zaistnieć okoliczności szczególne, gdy postępowanie zgodnie z podanymi wskazówkami nie zagwarantuje uniknięcia błędu w ocenie sytuacji. Wyrażane poglądy i prezentowane schematy postępowania są wyrazem doświadczeń i przekonań autora danego artykułu, a nie prawdą obiektywną. Opieranie się na zamieszczonych opiniach, radach, oświadczeniach, notatkach i rysunkach stanowi działanie na własne ryzyko użytkownika. Inwestowanie w nieruchomości jest skomplikowanym procesem. Może doprowadzić do częściowej lub całkowitej straty zainwestowanego kapitału. Ryzyko maleje wraz z posiadaną wiedzą i doświadczeniem. Linki i reklamy prowadzące do serwisów osób trzecich, jak również komentarze są zamieszczane w charakterze informacyjnym. Blog kamienicznik.wordpress.com nie odpowiada za treści i jakość usług oferowanych przez serwisy, do których prowadzą linki oraz za treść komentarzy, reklam, linków zamieszczanych przez użytkowników.

Pozdrawiam Cię serdecznie i zapraszam do lektury

Bartosz Dolinkiewicz - doradca ds. nieruchomościBartosz Dolinkiewicz
licencjonowany pośrednik nieruchomości

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 
%d blogerów lubi to: